SYCYLIAWyjazd fotograficzny

Kwiecień na największej wyspie Włoch, Sycylii to czas pięknej wiosny.

Pragnę zabrać Was w kilka wyjątkowych miejsc na mapie Sycylii podczas tej kilkudniowej wyprawy, gdzie stworzymy codziennie inne wyjątkowe sesje o jakich marzy każdy z Nas. Zamieszkamy we wspólnym domu, będziemy popijać pyszną kawę i gawędzić w wolnym czasie przy śniadaniu lub późnej kolacji.

 

 Przygotowałam dla Was wycieczkę w kilka pięknych miejsc, gdzie podobno kadry same się tworzą, wystarczy dwójka zakochanych i Wy. 

Do rzeczy więc !

Zaplanowałam kilkudniowe szaleństwo na najpiękniejszej Włoskiej wyspie. Przez 3 lub 7 dni, w zależności na którą ofertę się zdecydujecie będziemy codziennie w innym miejscu. W programie wyjazdu zaplanowałam dla Was intensywne doznania w wyjątkowych sceneriach gdzie nie tylko zobaczycie piękne Sycylijskie miejsca ale popracujemy również z Parą Młodą. 

OFERTA NR 1 

19.04.22 – 26.04.22  KOSZT 4290 zł

OFERTA NR 2 

19.04.22 – 23.04.22 KOSZT 3890ZŁ

OFERTA NR 3

23.04.22 – 26.04.22  KOSZT 3590ZŁ

Cena obejmuje 

Transfer  lotniska – Catania i spowrotem

nocleg w Naszym domu

pełna lodówka uzupełniana w podstawowe środki żywności- pieczywo, nabiał, wędliny, masło, warzywa, kawa, herbata, cukier i mleko

wyjazdy codzienne w różne miejsca w których będziemy tworzyć – transfer

Cena nie obejmuje

Przelotu/transportu do Catanii

wyżywienia oraz napojów i innych posiłków niż wyżej wymienione

potrzeb osobistych

ubezpieczenia

KTO LEPIEJ NIECH NIE JEDZIE?

Życiowy pesymista, maruda i krytyk

Jeśli wszystko robisz najlepiej, a swój czubek nosa masz dłuższy od stopy to daruj sobie również, my lubimy wyciągać wnioski, dzielić się wiedzą i uczyć od siebie nawzajem

TO NIE SĄ zorganizowane od A do Z wczasy all inclusive. Niczego Ci nie podamy pod nos. I dostaniecie niezły wycisk fizyczny.