Ekipa No Wedding Workshop

Mentorzy, opiekunowie – Wasze wsparcie. Czyli nikt inny jak oni …. w zakresie Photo&Film

Nie będę wylewać tutaj ohh ahh jesteśmy zajebiści- chodź z nami. Bo tak nie jest Jesteśmy normalnymi ludźmi, dla których nie ma tematów tabu, którzy chcą się rozwijać, mówią głośno swoje zdanie, doceniają starania innych, bo też kiedyś rozpoczynaliśmy swoją drogę, nie traktują drugiej osoby z góry, chcą poznawać WAS wszystkich. Chcąc z Wami zrobić coś niesamowitego i otworzyć umysł poza schematem.

Dostając oferty usług od Was jako wedding plannerka czy też dekoratorka i florystka (gdy Was nie znam, a jedynie mogę zajrzeć w portfolio lub social media) zawsze sobie zadaję pytanie – jakim człowiekiem on jest?

Tu rzuca się myśl …. Pokaż siebie – nie tylko swoją usługę.

I z tym Was zostawiam – #razemmożemywięcej


Paula Inglot Weddings

Założycielka, Miłośniczka natury, stylu boho i rustykalnych klimatów.

Podobno urodzony przywódca i mentor.  Temperamentna, kreatywna miłośniczka naturalnego piękna, wytrwale dążąca do postawionego celu. Zgadzam się ze słowami Aleksandra Wielkiego „ Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”. Uwielbiam nieszablonowe i oryginalne projekty, które pozwalają nam stworzyć coś własnego i niepowtarzalnego.
Takie też realizacje chcę tworzyć. Prawdziwe, autentyczne, pełne miłości bez znaczenia jaki macie budżet. Pytanie czy jesteście w stanie mi zaufać i przeżyć ten dzień wyjątkowo w zgodzie z Wami.
Odbyłam kilka szkoleń i ciągle rozwijam swoje skrzydła oraz poszerzam wiedzę. Szkolę się u osób, które są dla mnie pewnym źródłem inspiracji oraz wiedzy. Uważam, że rozwój jest ogromnie ważny i nie zamierzam z tego rezygnować.
Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować skuteczną strategię działania oraz rozeznać się w potrzebach i oczekiwaniach klientów oraz rynku branży ślubnej. Moje odczucia często są niezgodne z panującymi trendami. Chciałabym uświadamiać przyszłych nowożeńców o wielu sprawach, o których niestety w dzisiejszych czasach często się zapomina. Górę biorą pieniądze, rozpoznawalność, przesyt, bogactwo i tu tkwi stwierdzenie Postaw się a zastaw się…Nie zapominajmy o miłości, więzach rodzinnych, uczuciach, emocjach i tym dlaczego to robicie. Nie dla kogo to robicie. Wiem, że nie da się zmienić świata, ale chciałabym abyśmy nie zapominali o tym kim jesteśmy i co jest ważne, a co mniej ważne.

Krzysiek i Kasia - Prestige Studio

Od zawsze Chcie­li­śmy zostać foto­gra­fami ślub­nymi, jed­nak zdję­cia nie dawały nam satysfakcji. Wiedzieliśmy, że film wywiera na nas dużo więcej emocji, a to wszystko zasługa : dźwięku, głosu, muzyki, która nas pro­wa­dzi oraz obrazu. Nie mamy 20 lat praktyki a ślu­bów nie mamy 50 w roku. Za to jeste­śmy nie­zwy­kle dobrzy w tym co robimy. Na rynku jeste­śmy zale­d­wie kilka lat, a dążymy do tego by zostać TOPowymi filmowcami w Polsce i na świecie. Nie ważne czy robisz małe przy­ję­cie, czy wesele na 200 osób. Przy każ­dym ślu­bie dajemy z sie­bie 110%. Co roku wyjeżdzamy za granicę na warszaty u najlepszych filmowców ślubnych na świecie, dlatego jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami.

Mocne 2/10 i wszyscy wiedzą o kogo chodzi- Krzysiek i Kasia

Prestige Studio

,z którym nasza pierwsza rozmowa to totalny spontan.

I tak oto powstała realizacja w Lubiążu, a następnie projekt w

Agro-Pustelnik

a teraz tworzymy dla Was w

Mayovka

kolejny odjechany program. Lubię go słuchać- konkretny, rzeczowy i bez ściemy dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Krzysiek przygotował “intensywny” i ciekawy program warsztatowy dla filmowców #warsztatyfilmuślubnego #workshopfilm o którym możecie poczytać tu(link)

Kto jedzie z nami?

Justyna Just in Love Weddings

Kto nie zna Justyny Just In love Weddings niech żałuje. Wiecie jak się poznałyśmy?
Planując projekt noWEDDING #2 Lubiąż zaprosiłam na grupie absolwentek Akademii Perfect Day koleżanki po fachu, aby wzięły udział w projekcie i pełniły rolę “gości” ale też chciałam poznać nowe, inne osobowości. Zaś gdy Justyna zaoferowała pomoc- nie odmówiłam- tak dziś wiem, że już trzeci raz będzie nas wspierać i będzie tą “analizujacą” wedding plannerką, która jest racjonalnym uzupełnieniem moich pomysłów. Bezcenne wsparcie i tacy ludzie to skarb Wiecie ile razy usłyszałyśmy – ale że jak… to wy nie jesteście konkurencją? Yyyyy…Wiem, że nawet jeśli mamy odmienne zdania, styl pracy to i tak się dogadamy. A gdyby życie ułożyło inny scenariusz to napewno będziemy się wspierać na indywidualnej drodze…

Klaudia- Będzie Ślub

Zaskoczyła mnie i z pewnością poczułyśmy flow skoro dwukrotnie pokonała setki km aby z nami być. Tak lubimy się. Rozumiemy się czasem bez słów. Jest cudowną duszą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Prowadzi cudowne poradniki na swoim stories, które z przyjemnością oglądam i będę jej mocno dopingować. Klaudia stworzyła dla nas cudowną oprawę florystyczną w czasie projektu noWEDDING w Lubiążu dla Magdy i Maćka oraz w Agropustelniku dla Ani i Adama. Pracowałyśmy w różnych warunkach i niezależnie jakie nas spotkają to damy radę. Planujemy też wyjazd do Włoch… Tak – warsztaty za granicą. Trzymajcie kciuki.

Natalia- Natalens Studio

Cudowna dusza, którą miałam okazję poznać przez wymianę kilku zdań na jednym z wesel kilka lat temu. Spotkałyśmy się znów z Natalią w Lubiążu, gdzie pełniła rolę głównego fotografa realizacji Magdy i Maćka i to co zrobiła to kawał dobrej roboty. SZTOS nad sztosami. Mam nadzieję, że Natalia ponownie dołączy do naszego teamu.

Krystian Papuga Fotografia

Rzeczowy, spokojny, konkretny i otwarty na maxa.

Poza tym, że był głównym fotografem stylizacji Joyfull Love rzuciłam na niego rolę opiekuna jednej z grup, ale wiedziałam, że podoła i będzie chciał podzielić się swoim własnym doświadczeniem i wiedzą, którą posiada z innymi za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Tłumaczył, podpowiadał i był sobą. Brawa dla niego. Krystian nie opuszcza nas i również będziemy współpracować w Mayovce.

Ania i Mirek- Niedźwiedź Filmuje

Znacie ich? Black Bears Films byi z nami również podczas jeszcze wcześniejszego projektu noWEDDING w Lubiążu.
Przygotował dla nas backstage -ganiał za mną z kamerą, a ja uciekałam. Tak było…
Tym razem miał więcej atrakcji takich jak zwierzęta, ludzie, krajobrazy i dał mi trochę luzu i swobody, ale na bank złapał coś czego sami się nie spodziewamy np. leżącego człowieka w żółtej kurtce na ziemi pod choinkami ( o tym dowiecie się w innym poście) Uwielbia swoje zabawki a gadać o nich mógłby godzinami. Mirek z Anią będą z nami podczas projektu noWEDDING Mayovka. Ciekawe co tym razem wyłapie

Marta - Like a Dream

Poznałyśmy się na szkoleniu w Akademi Perfect Day i  znajomość została do dziś. Kilka słów od

Marty- Śluby od zawsze były moją największą pasją, a organizacja własnej uroczystości pogłębiła to zamiłowanie i utwierdziła mnie w przekonaniu, że chcę zajmować się tym  zawodowo i uszczęśliwiać pary w ich wyjątkowym dniu. Jestem perfekcjonalistką i dbam o każdy detal,  aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Do każdego powierzonego mi zadania podchodzę z pełnym zaangażowaniem i energią. Doświadczenie zawodowe nauczyło mnie pracy w stresie i pod presją czasu. Emocje, wzruszenie i uśmiech na twarzach ludzi są moim motorem napędowym do działania i jednocześnie najważniejszą wartością.

Kasia - This or that

To ta cudowna Kaligrafia na papeterii, którą widzicie na materiałach zdjęciowych i filmowych z każdego projektu noWEDDING. This or That tworzy cudowności na papierze. Listy miłosne, menu, winietki to wszystko tworzy ona i dzięki niej mamy piękne uzupełnienie stylizacji w detalu. Kasia również została zaproszona do stworzenia warsztatów kaligrafii w Agropustelniku, gdzie przekazywała wiedzę innym wprowadzając ich w swój świat kaligrafii. Darzę ją ogromną sympatią nie tylko przez to co robi, ale też przez to jak dobrą duszą jest. Jeśli ludzie wnoszą też siebie i swoje serducho realizując ślub czy też sesje to jest to coś niesamowitego- taka właśnie jest Kasia.

Estera Matras - Fotograf

Kobieta tornado. Nie zna pojęcia nuda i monotonia. Mało mówi ale działa na pełnych obrotach i nie ma dla niej że boli. Nazwana przez uczestników projektu noWEDDING Agropustelniik Czarna Pantera. Poznałyśmy się przypadkowo- zgłosiła się jako potencjalna para zainteresowana udziałem w jakimś naszym projekcie, a skończyło się na tym, że planowałyśmy kolejny projekt razem. Pojechałyśmy razem na wizję lokalną do Agropustelnika w drodze do jednego z małych domków w Karkonoszach o którym myślałyśmy, a skończyło się na tym, że na wizji lokalnej w Agropustelniku wraz z ekipą florystek powiedziałyśmy- Będziesz fotografem w stylizacji Dusty Lovers. I tak też się stało – Estera była głównym fotografem stylizacji oraz opiekunką uczestników warsztatów noWEDDING Agropustelnik. Będzie również z nami w czasie projektu w Mayovce.

Dwie Anki -  ANKI Florystyka

To się dobrały Cudowne kobiety.

Co to kobiety mają siły, kreatywności i wiedzy to głowa mała. Zaproszone przez Just in Love przygotowały dla nas dwie realizacje – Natural Wedding oraz Deep Fellings. Każda inna prawda? I o to chodziło. O różnorodność, odkrywanie możliwości, współpracę i pokazanie czegoś bardziej odważnego.

Kinga-Kwiaty w Mieście/ Miłosne Historie

Artystyczna dusza, która uwielbia starocie, kurz ale nie tylko. Wykorzystuje każde możliwości jakie daje nam miejsce i tworzy coś z niczego. Gdy zobaczyła szope w Agropustelniku wiedziała, że to jest to. Kolejny dowód na to, że wystarczy kreatywność i można stworzyć wyjątkowe rzeczy nawet w ogrodzie za domem. Kinga jest też wedding plannerką i z pewnością zaopiekuje się Wami tak, jak tego oczekujecie.

Mariola i Kamil - Małe Szare Studio

Akcja spontan. Justyna Just In Love wiedziała, że szukam ciekawych osobowości do kolejnych realizacji. Przekazała kontakt i tak po pierwszej rozmowie „poczuliśmy to” i dołączyli do naszego teamu. Ponadto stworzyliśmy nieszablonową realizację dla Ani i Adama, tzn my zorganizowałyśmy a Mariola, Kamil i Krzysiek uwiecznili to tworząc cudowne wspomnienia link >>

To są dwie dobre dusze, które były w czasie projektu Agropustelnik i ponownie będą w Mayovce Są waszym pełnym wsparciem oraz wraz z całą ekipą opowiedzą Wam o swoim doświadczeniu i pracy z wielkim serduchem jakie wkładają w każdą relacje z Parą Młodą.

To miszcz backstage, który uwiecznił dla nas projekt noWEDDING Agropustelnik, dzięki czemu mamy wspaniale utrwalone wspomnienia. Ciągle zastanawiam się kiedy on zrobił te wszystkie zdjęcia. Szalony, zwariowany, pełny energii i pozytywnego nastawienia. Gdy jest w okolicy- nie ma nudy. Zaskakuje w najmniej oczekiwanych momencie. Jest człowiekiem pełnym pasji i zaangażowania.

Łukasz - Boskie Filmy

Cześć tu Łukasz Mrozek Mrozkowiak

Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie. To emocje są dla mnie inspiracją i głównym powodem dla którego robię to co robię. Jeżeli gdzieś jest głośno, na pewno znajdziesz tam mnie – jako najgłośniej krzyczącego. Podczas zdjęć oddaję się w całości, często wchodzę do wody, kładę się na ziemi, albo wchodzę w krzaki, żeby złapać to co najważniejsze. Jestem przez to dość charakterystyczny, nie lubię nijakości. I choć w pracy cenię sobie spokój, to bez rock’n’rolla nie ma zabawy. Uwielbiam pracę ze światłem, kocham mocne kontrasty i niedopowiedziane, nieoczywiste ciemne kadry. Jeżeli masz kłopot lub nie wiesz jak o coś zapytać, przyjdź, pogadamy. Chętnie pomogę.

Marta i Marcin - Studio Mazurkiewicz

Filmują i fotografują. Poznaliśmy się w social mediach przypadkiem. Dyskutowaliśmy o jednym z pięknych miejsc na Dolnym Śląsku i moich planach związanych z nim. A tu nagle… -potrzebujemy filmowca i tak dołączyli do nas „na ostatnią chwilę” pełniąc rolę filmowca stylizacji Deep Fellings Agropustelnik. Możecie zobaczyć tu co stworzyli (link). Marta i Marcin będą z nami ponownie.

CHCESZ ZOBACZYC KTO BYŁ Z NAMI NA POPRZEDNICH PROJEKTACH?