PLANUJESZ ŚLUB I WESELE?

noWEDDING to przede wszystkim inicjatywa, która jest źródłem inspiracji dla par planujących swój ślub i wesele. To wszystko co powstaje jest z myślą o Was i uświadamianie społeczności w tym, że Wasz ślub i wesele może wyglądać tak, jak sobie wymarzyliście a nie jak trzeba. Możecie przeżyć go dla siebie, nie dla innych. Jesteśmy wydarzeniem, które jest inspiracją dla Was i chcemy Was zaprosić do Naszego świata postrzegania ślubu i wesela jako wyjątkowego przeżycia.

Na czym polega noWEDDING?

To spotkanie ludzi grających do tej samej bramki i tworzenie wyjątkowych chwil dla zaproszonych do Nas par we współpracy z gronem współtwórców danego projektu. Każdy projekt opracowywany jest na podstawie wielu doświadczeń jakie zdobywaliśmy na przestrzeni lat Naszej pracy.

Przy tworzeniu programu współpracuje wedding planner, fotograf prowadzący oraz filmowiec. Nigdy nic nie jest takie samo. 

noWEDDING to inicjatywa, której pomysłodawcą i główną organizatorką jest Paula- Inglot Weddings.

Wraz ze znakomitymi ludźmi z branży ślubnej tworzymy wyreżyserowane przez Nas na podstawie przygotowanego scenariusza kameralne śluby i wesela dla zaproszonych przez Nas par. Robimy to po to, aby łamać wszelakie tradycje i powszechne rozumienie- JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ ŚLUB I WESELE W POLSCE? 

Odpowiedź jest jedna- TAK JAK WAM SIĘ TO PODOBA. 

 

Różnica pomiędzy zwykłym ślubem, a ślubem w czasie projektu noWEDDING polega na tym, że to MY decydujemy jak przygotujemy ich ślub i wesele, a Para przychodzi “na gotowe”. Współp-raca wedding plannerki, filmowca, fotografa, dj , florystki i pozostałych osób pozwala w pełni “przyjść na gotowe”.

Mają prawo głosu oczywiście i tu wszystko jest uzgadniane z Nimi, historia która jest tworzona jest oparta na podstawie ich autentycznych przeżyć. Piszą prawdzie przysięgi/listy miłosne. Nie ma z Nimi najbliższych i rodziny, tworzymy ELOPEMENT, czyli intymną ceremonię i przeżycie – zawsze jesteśmy My i staramy się dać im niesamowite wspomnienia i być jak przyjaciele aby czuli się w pełni komfortowo.

Scenariusz to całodniowy dzień ślubu i wesela. 

noWEDDING emocje, uczucia, szacunek, współpraca, zaangażowanie, ale przede wszystkim prawdziwi ludzie, z którymi i dla których tworzymy cudowne uroczystości.

Ludzie marzą o wyjątkowych ślubach, a często pod wpływem pewnych sytuacji życiowych nie przeżyli ich dokładnie tak emocjonalnie, jak oczekiwali. Rodzice sponsorują ślub i musisz wziąść Janka z zespołem Band bo świetnie grał na ich weselu? Musicie zaprosić ciotkę z Ameryki mimo że widzieliście się ostatnio 10 lat temu? Rodzina wymusza na Was ślub kościelny bo wypada, a Wy tego kompletnie nie czujecie i chcielibyście bardziej osobistą ceremonię? Macie ochotę pić szampana z butelki, tańczyć na stole w stodole i bawić się do rana bez patrzenia CZY WYPADA? 

Kochani to Wasz dzień i przeżyjcie go tak aby został zapamiętany przez Was jako najlepszy dzień w Waszym życiu bez poglądów- NIE WYPADA, MUSISZ i WYPADAŁOBY oraz patrzenia na tradycje i powszechnie znane zwyczaje.

To Nasza wspólna przygoda i cholernie cieszymy się że jesteśmy dla Was inspiracją. Chcemy zmieniać TRENDY panujące w Naszej branży i łamać zasady myślenia Naszych klientów. 

Wszyscy jesteśmy różni i chcemy pokazać wiele możliwości, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zrywamy ze stereotypami, odkrywamy nowe perspektywy, inspirujemy, motywujemy się nawzajem i sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe.

Zaufało Nam już 21 par

Poznaliśmy setki wyjątkowych ludzi z branży ślubnej

Współpracowaliśmy ze znakomitymi ludźmi

Przeżyliśmy 8 projektów noWEDDING

 Bo RAZEM możemy WIĘCEJ!

Nasze grono znakomitych twórców branży ślubnej się powiększa przy każdy projekcie. Twórcy noWEDDING to TOPowi usługodawcy z całej Polski.  Z nimi możesz stworzyć to, na co tylko macie ochotę i z pewnością możesz na Nich liczyć jak na prawdziwego przyjaciela, który pomoże Ci przejść przez gorączkę organizacyjną ślubu i wesela oraz przeżyje z Wami niezapomniane chwile – dla Was kochani. 

Oni rozumieją się bez słów. Oni stworzą dla Was wyjątkowe wspomnienia i wymarzony ślub i wesele. Oni kochają swoją pracę i wkładają w nią 200% energii i zaangażowania.

Inglot Weddings - Wedding Plannerka, dekoratorka

Inglot Weddings to marka, która powstała z myślą o przeżywaniu Waszej emocjonalnej historii skupionej na Was.

Jestem Waszą przyjaciółką i stworzę dla Was wyjątkowe chwile Chciałabym posłuchać Waszej historii aby pomóc Wam stworzyć niezapomniane wspomnienia i pełne emocji przeżycie.

Organizacja ślubu

Podobno urodzony przywódca i mentor. Temperamentna, kreatywna miłośniczka naturalnego piękna, wytrwale dążąca do postawionego celu. Zgadzam się ze słowami Aleksandra Wielkiego „ Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”. Bezpośrednia i w pełni zaangażowana.
Organizator, pomysłodawca i współtwórca projektu noWEDDING – jedynych tak intensywnych i praktycznych warsztatów fotografii ślubnej oraz filmu ślubnego w Polsce.

Florystyka

Od 7 lat zajmuję się oprawą florystyczno-dekoratorską najważniejszych uroczystości w życiu człowieka. Zajmuję się szeroko pojętą florystyką oraz aranżacją dekoracji. Więcej mojej pracy możesz zobaczyć na stronie www.inglotweddings.pl/dekoracje/

Skontaktuj się ze mną
Prestige Studio - film ślubny

Pozwól nam stworzyć Twój wymarzony film ślubny. Bądź dumny z niego i pokaż go wszystkim.

Specjalizujemy się w filmach i teledyskach ślubnych, które pokochały dziesiątki par młodych. Mamy nadzieję, żę jesteście tak samo mocno zaangażowani w produkcję Waszego filmu jak my.

Co Nas wyróżnia?

Spędzony razem czas będzie początkiem nowej i ciekawej znajomości, która na zawsze zapadnie w Waszej pamięci. Pozwólcie nam opowiedzieć Waszą historię jak nikt inny. W dniu Waszego ślubu skupiamy się na detalach, spojrzeniach, uśmiechu, drobnych gestach. Najlepsze co możemy dla Was zrobić to uchwycić te momenty i zachować je na dłużej. Film ślubny to dopiero początek.

Kim jesteśmy?

Wraż­liwa dusza i kino maniak. Jeste­śmy parą w życiu pry­wat­nym i zawo­do­wym -dzięki temu bar­dzo dobrze znajdujemy wspólny język. Cza­sem wystar­czy jedno spoj­rze­nie i każdy z nas wie o co cho­dzi dru­giej oso­bie, dosłow­nie. O „kame­ro­wa­niu” wiemy wszystko i potrafimy zasko­czyć niejednego miłośnika kina. Współorganizatorzy inicjatywy noWEDDING, prowadzący warsztaty filmu ślubnego dla najbardziej wymagających filmowców ślubnych w Polsce.

Skontaktuj się ze mną
Boskie Filmy - film ślubny

Boskie Filmy to ja - Mrozek. Tworzę wyjątkowe filmy i chcę z Wami przeżyć najbardziej emocjonalne chwile.

Boskie filmy to historia Waszej miłości, pokazana przez emocje, piękne kadry, starannie dobraną muzykę.
Chcę być świadkiem jednego z najważniejszych dni Waszego życia, żebyście mogli przeżywać go na nowo – chętnie i bez nudy.

Coś o mnie?

Niezwykle wrażliwy facet, dusza towarzystwa i zakochany w swojej żonie i dzieciach oraz pasji pracuś. Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie. To emocje są dla mnie inspiracją i głównym powodem dla którego robię to co robię. Jeżeli gdzieś jest głośno, na pewno znajdziesz tam mnie – jako najgłośniej krzyczącego. Podczas zdjęć oddaję się w całości, często wchodzę do wody, kładę się na ziemi, albo wchodzę w krzaki, żeby złapać to co najważniejsze. Jestem przez to dość charakterystyczny, nie lubię nijakości. I choć w pracy cenię sobie spokój, to bez rock’n’rolla nie ma zabawy. Uwielbiam pracę ze światłem, kocham mocne kontrasty i niedopowiedziane, nieoczywiste ciemne kadry. Jeżeli masz kłopot lub nie wiesz jak o coś zapytać, przyjdź, pogadamy. Chętnie pomogę.

Co więcej?

Współorganizator inicjatywy noWEDDING.

Skontaktuj się ze mną
Estera Matras - fotografia ślubna, kobieca, rodzinna

Kreatywna, szalona dusza ze spokojną osobowością. Fotografia jest moją pasją od wielu lat.

Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się fotografią.  Z miłą chęcią postaram się uwiecznić najpiękniejsze chwile Twojego życia, zaczynając od chrztu czy komunii Twojej pociechy, własnego ślubu po  różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, sesje dziecięce, zdjęcia ciążowe oraz portretowe. 

O mnie

Kobieta tornado - wystarczy jej zaufać. Nie zna pojęcia nuda i monotonia. Dyskretna, spokojna ale działa na pełnych obrotach i nie ma dla niej, że boli. Nazwana przez uczestników projektu noWEDDING Czarna Pantera.

Coś więcej?

Współorganizatorka inicjatywy noWEDDING. Działa głównie na terenie woj. lubuskiego i dolnośląskiego, ale jeżeli będzie taka potrzeba dojadę do Ciebie nawet na drugi koniec świata!

Skontaktuj się ze mną
Kasia Budzik - fotografia rodzinna, porodowa, lifestyle, ślubna

Fotografia rodzinna to dziedzina, od której rozpoczęłam swoją przygodę  z fotografią. Naturalna fotografia i osobiste podejście do fotografii to coś, co absolutnie uwielbiam.

Wykonam reportaż z Waszych najpiękniejszych chwil w życiu – ślubu, Chrztu, Komunii świętej czy też zwyczajny “dzień” Waszej rodziny. Uwiecznię najpiękniejsze chwile w Waszym zaciszu domowym co zostanie Waszą indywidualna pamiątką na długie lata.

O mnie

Mama cudownych chłopców. Niezwykle cierpliwa dusza. Uważam, że swoboda w zaciszu własnego domu pozwoli Nam na stworzenie przepełnionych emocjami kadrów.

Co więcej?

Reportaż narodzin? W Polsce dość mało popularne natomiast jest to jedno z najwspanialszych przeżyć rodziców. Kadry z porodówki to Wasze emocje- jak najbardziej subtelne i ze smakiem.
Współorganizatorka noWEDDING.

Skontaktuj się ze mną
Marcin Gruszka - reportaż ślubny

Jestem Marcin. Fotografuję. Zamiłowanie do fotografii odziedziczyłem po tacie. Fotografuje od 12 lat. Uwielbiam naturalną i subtelną fotografię. Lubię szwendanie po górach i lasach zimą. Mgły, ciszę, zdjęcia na papierze, aparaty fotograficzne, chodzenie bez planu po nowych miejscach.

Lubię szwendanie po górach i lasach zimą. Mgły, ciszę, zdjęcia na papierze, aparaty fotograficzne, chodzenie bez planu po nowych miejscach.

O mnie

Żyję z dnia na dzień. Zwyczajnie.
Od małego się przyglądam, obserwuję.
Stoję z boku, często gdzieś schowany.
Widzę wszystko. Każdy detal. Uśmiech i łzę.

Co więcej?

Na codzień tata cudownej Gabi. Współtwórca inicjatywy noWEDDING. Wolę słuchać niż mówić. W wolnych chwilach leżę w hamaku w lesie i strzelam z łuku tradycyjnego. Fotografuję w całym kraju oraz za granicą.

Skontaktuj się ze mną
Łukasz Popielarz - reportaż ślubny

“Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji. To umiejętność znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widać – istotne jest to, co potrafisz z tym zrobi” – Kiedyś Elliott Erwitt powiedział taki tekst i jest on mocno związany ze mną.

Wieloplanowość
Emocje
Dynamizm

O mnie

Mąż, wielbiciel kotów (oraz innych zwierzątek), pasjonat gotowania, rozgadany słuchacz, obserwator oraz miłośnik podróżowania. Co lubię? wspomniałem na dzień dobry ! Jeść, gotować a szczególnie dla żony i znajomych. Podróżować, poznawać ludzi, dużo gadać oraz tyle samo słuchać.

Delektować się dobrą muzyką, jeździć na koncerty, grać na perkusji, uwielbiam chodzić. Przemierzać wiele ciekawych miejsc na piechotę. Mijać ludzi, witryny, poznawać nowe ścieżki. Lubię jeszcze pociągi – często nimi podróżuję – tak lubię pociągi !

Co więcej?

Przed Wami ślub, któremu już od przygotowań towarzyszą emocje. Emocje różnego rodzaju. Ja od zawsze dążę do tego, aby właśnie one królowały na zdjęciach. Nie jest sztuką zrobić piękne zdjęcie, w pięknym miejscu, mając możliwość kilku powtórek.

Ważnym jest to, aby uchwycić to co z pozoru nie jest widoczne, trwa ułamki sekund, a jest najprawdziwsze i właśnie najpiękniejsze. Od zawsze szukałem czegoś innego, podążałem za głębią zdjęcia i zawsze staram się tworzyć reportaż z tego najważniejszego dnia tak, abyście oglądając go za 15 lat czuli jego wartość.

Skontaktuj się ze mną
Krzysztof Krawczyk - fotograf

Uwielbiam stan cudnych emocji! Pozytywny nieład, wibrujące serducha, mokre oczy i przeszywające spojrzenia są szczególne i wyjątkowe, a gesty magiczne. Fotografując dla Was wiem, że uczestniczę w jednym z najważniejszych dni Waszego życia i to jest... Piękne i bardzo pozytywne! Dlaczego pozytywne? Który dzień w ciągu całego życia da Wam tyle radości? wszyscy są dla Was, a nie Wy dla nich- to jest niesamowicie pozytywne! Jako fotograf ślubny chcę być z Wami, zatrzymywać momenty na całe życie, chcę aby z moich zdjęć wylewały się same najpiękniejsze wspomnienia, a fotografia była ponadczasowa. Jestem Krzysztof Krawczyk, nie śpiewam …. Utrwalam miłość ! : )

Lenses Films - film ślubny

Tworzymy reportaże ślubne przepełnione emocjami i miłością. Uchwycamy to, co najważniejsze: miłość między dwojgiem ludzi.

Kochamy wszystkie małe rzeczy, które sprawiają, że twój ślub należy do Ciebie. Połączenie pięknych obrazów, starannie dobranej muzyki i zatrzymanych emocji sprawi, że poczujesz nasz film. Nie wahaj się i pozwól nam opowiedzieć waszą historię!

O Nas

Lenses Films to my, Wiola i Tomek. Mieszkamy we Wrocławiu. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, spacerować, oglądać filmy lub po prostu leżeć i marzyć. Nasze serca biją nie tylko dla filmów, ale także dla siebie nawzajem i od kilku lat jesteśmy razem.

Co więcej?

Współtwórca dwóch projektów noWEDDING.

Skontaktuj się ze mną

Będzie Ślub - Twoje wymarzone dekoracje

Dekoracje ślubne spędzają sen z powiek niejednej Parze Młodej, dlatego cieszę się że trafiliście właśnie do mnie. Ślub to jeden z najważniejszych dni w Naszym życiu i powinien być na długo zapamiętany przez Was jak i przez Waszych gości.

W czym mogę Wam pomóc?

Kompleksowo zajmę się dekoracją sali weselnej, kościoła jak i całą florystyką ślubną – chciałabym tworzyć tą wizję z Wami aby cały wystrój pasował do Waszych osobowości i preferencji estetycznych, bo zależy mi na tym, że gdy zobaczycie efekt końcowy powiecie: „WOW – to spełnienie Naszych marzeń”

Dekoruje wesela, tworzę bukiety ślubne i nie tylko, oraz zajmuje się wystrojami okolicznościowymi 🙂

Skontaktuj się ze mną

THIS OR THAT- wyjątkowa pepeteria

Jestem Kasia i bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś. To znaczy, że szukasz czegoś oryginalnego i dopasowanego do Was, a ja chętnie Ci w tym pomogę!

Skontaktuj się ze mną

DJ LUKAS

Cześć jestem Lukas i jestem DJ-em / Konferansjerem – uwielbiam luźny klimat, dobrą atmosferę, świetną muzę i ciepłe światła. Unikam żenujących zabaw, sztampy i disco polo.. Porwę każdego do tańca, a ciocia z Ameryki będzie Wasze wesele pamietać na długo.

Skontaktuj się ze mną

Ślub Humanistyczny

Marzy Wam się ceremonia, która będzie wolna od schematycznych urzędowych formalności lecz nie pozbawiona wzniosłości chwili? Czujecie, że jesteście sobie przeznaczeni, ale przekonania i okoliczności życiowe sprawiają, że ślub kościelny nie jest brany pod uwagę? Chcecie powiedzieć sobie wzajemne TAK w pięknym plenerze lub zabytkowej zamkowej sali?

Skontaktuj się ze mną

Sopran - oprawa muzyczna ślubów

Jesteśmy kwartetem, śpiewającym i grającym z kilkuletnim doświadczeniem. Łączy nas pasja i chęć umilania czasu w tak ważnym dla Was dniu. Oferujemy szeroki wybór pieśni, lecz propozycje pary młodej nie są nam straszne.

Skontaktuj się ze mną

BAR NA WIDOKU- mobilny bar

Planujesz wesele, przyjęcie urodzinowe lub imprezę?
Spraw, aby ta uroczystość była wyjątkowa!
Skontaktuj się z nami i poznajmy się bliżej.
__________________________________________
Barmaństwo u nas to sztuka
Skontaktuj się ze mną

Marcela Kowalik - MAKE UP ARTIST

Od sześciu lat szlifuję warsztat makijażystki. W moim słowniku nie istnieje makijaż dzienny, wieczorowy, czy ślubny. Istnieje za to wyjątkowa uroda każdej kobiety, którą podkreślam makijażem. Każdy jest inny i wyjątkowy, bo piękno to różnorodność. Kieruję się mottem “Najpiękniejszym makijażem kobiety jest jej pasja ale kosmetyki łatwiej kupić.” YSL Zapraszam do mojego świata.

Skontaktuj się ze mną

BOHOBUS- najlepsza fotobudka

Oldtimer Renault Estafette. Z zamiłowania do rzeczy pięknych, niebanalnych i ponadczasowych powstał BohoBus. Jeśli tak jak my, kochacie świetną zabawę, niezobowiązujący, sielski klimat i piękne dekoracje – BohoBus będzie dla Was wspaniałym towarzyszem każdego eventu. Bohobus jest mobilną fotobudką, która będzie wspaniałą atrakcją każdej zabawy! Zapewniamy profesjonalną obsługę i dbamy o dobre samopoczucie Waszych gości.

Skontaktuj się ze mną

Scenerie w tle

Dekorujemy śluby plenerowe, ścianki na wesela, sesje zdjęciowe. Klimat BOHO, rustykalny, vintage.

Skontaktuj się ze mną

Sara DrońMake UpHair Stylist

Hair artist- Stylista fryzur- fryzury ślubne, okolicznościowe, komunijne, fryzury do sesji zdjęciowych.
Makeup Artist- ślubne, okolicznościowe, do sesji zdjęciowych
woj. mazowieckie
Skontaktuj się ze mną

Black Bears Films

JESTEŚMY – dobrze dobrani, zwariowani, nie ma dla nas granic, ciągle się rozwijamy – po prostu ludzie spełnieni, którzy z dnia na dzień mają nowe pomysły.
DLA WAS – ludzie łączący pracę z pasją, otwarci na wszelkie propozycje, dążący do perfekcji, ceniący dobre relacje z klientem, mocno kreatywni.
Robimy Film ślubny
Skontaktuj się ze mną

Dwa aparaty

Hej! Asia i Michał, z dwaaparaty.pl 🙂 Poznaliśmy się i pokochaliśmy poprzez fotografię. Szybko poczuliśmy, że prywatnie i zawodowo należymy do siebie. Od tego momentu zaczęliśmy wspólnie realizować nasze cele, znaleźliśmy idealną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, a naszą wielką pasję przekuliśmy we wspólny zawód.

Chcemy pomóc dostrzec innym ich własne piękno i udokumentować ich miłość. W dniu Waszego ślubu, powinniście poczuć się komfortowo i dobrze się bawić a my zrobimy Wam najfajniejsze zdjęcia i filmy, którymi zawsze będziecie chcieli się pochwalić!
Zapraszamy!

Skontaktuj się ze mną

Joanna Daniluk- fotograf

Uwielbiam poznawać ludzi, słuchać ich historii, łapać to, co nieuchwytne, dostrzegać to, co niezauważalne na co dzień i co najważniejsze – zatrzymać to na zdjęciach. Podczas pracy bardzo cenię sobie rozmowę, przez co choć po części mogę poznać Was lepiej. To dzięki temu łatwiej mi jest kreować Waszą historię i stworzyć coś niesamowitego, co zostanie z Wami na długie lata. Pracuję głównie na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego, ale dotrę wszędzie – jeśli tylko mnie zaprosicie.

Skontaktuj się ze mną