PLANUJESZ ŚLUB I WESELE?

noWEDDING to przede wszystkim inicjatywa, która jest źródłem inspiracji dla par planujących swój ślub i wesele. To wszystko co powstaje jest z myślą o Was i uświadamianie społeczności w tym, że Wasz ślub i wesele może wyglądać tak, jak sobie wymarzyliście a nie jak trzeba. Możecie przeżyć go dla siebie, nie dla innych. Jesteśmy wydarzeniem, które jest inspiracją dla Was i chcemy Was zaprosić do Naszego świata postrzegania wyjątkowego ślubu i wesela.

 

Na czym polega noWEDDING?

To spotkanie ludzi grających do tej samej bramki i tworzenie wyjątkowych chwil dla zaproszonych do Nas par we współpracy z gronem współtwórców danego projektu. Każdy projekt opracowywany jest na podstawie wielu doświadczeń jakie zdobywaliśmy na przestrzeni lat Naszej pracy.

Przy tworzeniu programu warsztatów współpracuje wedding planner, fotograf prowadzący oraz filmowiec. Nigdy nic nie jest takie samo. 

noWEDDING to inicjatywa, której pomysłodawcą i główną organizatorką jest Paula- Inglot Weddings.

Wraz ze znakomitymi ludźmi z branży ślubnej tworzymy wyreżyserowane przez Nas na podstawie przygotowanego scenariusza kameralne śluby i wesela dla zaproszonych przez Nas par. Robimy to po to, aby łamać wszelakie tradycje i powszechne rozumienie- JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ ŚLUB I WESELE W POLSCE? 

Odpowiedź jest jedna- TAK JAK WAM SIĘ TO PODOBA. 

 

Różnica pomiędzy zwykłym ślubem, a ślubem w czasie projektu noWEDDING polega na tym, że to MY decydujemy jak przygotujemy ich ślub i wesele, a Para przychodzi “na gotowe”. Współp-raca wedding plannerki, filmowca, fotografa, dj , florystki i pozostałych osób pozwala w pełni “przyjść na gotowe”.

Mają prawo głosu oczywiście i tu wszystko jest uzgadniane z Nimi, historia która jest tworzona jest oparta na podstawie ich autentycznych przeżyć. Piszą prawdzie przysięgi/listy miłosne. Nie ma z Nimi najbliższych i rodziny, tworzymy ELOPEMENT, czyli intymną ceremonię i przeżycie – zawsze jesteśmy My i staramy się dać im niesamowite wspomnienia i być jak przyjaciele aby czuli się w pełni komfortowo.

Scenariusz to całodniowy dzień ślubu i wesela. 

noWEDDING emocje, uczucia, szacunek, współpraca, zaangażowanie, ale przede wszystkim prawdziwi ludzie, z którymi i dla których tworzymy cudowne uroczystości.

Ludzie marzą o wyjątkowych ślubach, a często pod wpływem pewnych sytuacji życiowych nie przeżyli ich dokładnie tak emocjonalnie, jak oczekiwali. Rodzice sponsorują ślub i musisz wziąść Janka z zespołem Band bo świetnie grał na ich weselu? Musicie zaprosić ciotkę z Ameryki mimo że widzieliście się ostatnio 10 lat temu? Rodzina wymusza na Was ślub kościelny bo wypada, a Wy tego kompletnie nie czujecie i chcielibyście bardziej osobistą ceremonię? Macie ochotę pić szampana z butelki, tańczyć na stole w stodole i bawić się do rana bez patrzenia CZY WYPADA? 

Kochani to Wasz dzień i przeżyjcie go tak aby został zapamiętany przez Was jako najlepszy dzień w Waszym życiu bez poglądów- NIE WYPADA, MUSISZ i WYPADAŁOBY oraz patrzenia na tradycje i powszechnie znane zwyczaje.

To Nasza wspólna przygoda i cholernie cieszymy się że jesteśmy dla Was inspiracją. Chcemy zmieniać TRENDY panujące w Naszej branży i łamać zasady myślenia Naszych klientów. 

Wszyscy jesteśmy różni i chcemy pokazać wiele możliwości, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zrywamy ze stereotypami, odkrywamy nowe perspektywy, inspirujemy, motywujemy się nawzajem i sprawiamy, że niemożliwe staje się możliwe.

Zaufało Nam już 21 par

Poznaliśmy setki wyjątkowych ludzi z branży ślubnej

Współpracowaliśmy ze znakomitymi ludźmi

Przeżyliśmy 8 projektów noWEDDING

 Bo RAZEM możemy WIĘCEJ!

Nasze grono znakomitych twórców branży ślubnej się powiększa przy każdy projekcie. Twórcy noWEDDING to TOPowi usługodawcy z całej Polski.  Z nimi możesz stworzyć to, na co tylko macie ochotę i z pewnością możesz na Nich liczyć jak na prawdziwego przyjaciela, który pomoże Ci przejść przez gorączkę organizacyjną ślubu i wesela oraz przeżyje z Wami niezapomniane chwile – dla Was kochani. 

Oni rozumieją się bez słów. Oni stworzą dla Was wyjątkowe wspomnienia i wymarzony ślub i wesele. Oni kochają swoją pracę i wkładają w nią 200% energii i zaangażowania.

Wedding Planner/ Organizacja ślubu i wesela

Inglot Weddings

Film Ślubny – to nie są zwykłe filmy. To Wasza historia pokazana na filmie

Prestige Studio

Boskie Filmy

Lenses Films

Rybak Film

Fotograf ślubny, który stworzy dla Was niesamowitą pamiątkę 

Estera Matras

Natalens Studio

Kasia Budzik

Małe Szare Studio

Krzysztof K. Memories

Marcin Gruszka

Łukasz Popielarz

Muzyka

My Name Is Lukas

Juicy Pop

DJ GŁOŚNY

Florystki/ dekoratorki

Będzie Ślub

Anki Florystyka

Rent4Wedding

Inżynieria Marzeń

Pozostali usługodawcy

This Or That – papeteria ślubna – nieskazitelne piękno na papierze i nie tylko

Sztuka Cukru – torty i słodki bufet  – najpiękniejsze Torty ślubne i najpysznejsze słodkości EVER

Bar na Widoku – najlepsi barmani na Twoje wesele