Hello Dear

Cieszymy się że tu jesteś

Projekty noWEDDING, których pomysłodawczynią i organizatorką jest Paula – Inglot Weddings, mają wiele celów, ale przekaz jest ten sam:

Rozmawiamy

Nie konkurujemy

Współpracujemy

Jednoczymy się 

… i odwalamy wszyscy razem kawał dobrej roboty

To pierwsze i jedyne takie w Polsce praktyczne warsztaty dla fotografów i filmowców ślubnych

O nas

W każdym projekcie są z Nami cudowne dusze, które współtworzą wydarzenie i tu wielkie podziękowania z mojej strony dla każdego, który dołożył swoją cegiełkę. 

Nie walimy ściemy, ani nie owijamy niczego w bawełnę. Pomagamy i wspieramy się. 

Nie będziemy wylewać tutaj ohh ahh jesteśmy wspaniali – chodźcie z nami. Bo tak nie jest. Nie ma ludzi idealnych. Ale razem jesteśmy w stanie dać więcej niż Nam się wydaje.

Jesteśmy normalnymi ludźmi, dla których nie ma tematów tabu, którzy chcą się rozwijać, mówią głośno swoje zdanie, doceniają starania innych oraz chcą się dzielić swoim doświadczeniem, energią i wiedzą z Wami.

Nie traktujemy drugiej osoby z góry, chcemy poznać WAS wszystkich, chcemy z Wami zrobić coś niesamowitego i otworzyć umysł poza schematem. 

Positive vibes.
Intimate space.
Mind and body.

Here is the place where you could find your best intimate space with your love. Your minds and bodies connected

Krzysiek i Kasia

Warsztaty filmu tworzą Kasia i Krzysiek z Prestige Studio. Są nie­zwy­kle dobrzy w tym, co robią. Na rynku zale­d­wie od kilku lat, ale dążą do tego, by zostać TOPowymi filmowcami w Polsce i na świecie. 

Przy każ­dym ślu­bie dają z sie­bie 110%. Co roku wyjeżdżają za granicę na warsztaty u najlepszych filmowców ślubnych na świecie, dlatego są na bieżąco z panującymi trendami. Bez ściemy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Przygotowali intensywny i ciekawy program warsztatowy dla filmowców.

ZOBACZ KTO BYŁ Z NAMI NA POPRZEDNICH EDYCJACH

ZOBACZ